Microfon süreci nasıl işler?
Rehberde bulamadığın veya daha detaylı bilgi ihtiyacı duyduğun sorular için [email protected] adresinden bize her zaman ulaşabilirsin.
Microfon’la eğitim hayatına gerekli finansman desteğini toplamak için belli bir süreçlerden geçmelisin. İşte bu süreçler;
  1.
  E-Bursum'a üye olarak profildeki ayarların güncel ve doğru bilgilerle doldurulması
  2.
  Kampanya detaylarının olabilecek en ayrıntılı bilgilerle doldurulması, istenirse video eklenmesi
  3.
  Toplanılmak istenen destek miktarının ve destek toplanılması istenen ihtiyacınıza dair net fiyat bilgisine ulaşılabilir belge veya linkin açıklama kısmının sonuna eklenmesi
  4.
  Zorunlu ve isteğe bağlı belgelerin yüklenmesi
  5.
  Banka hesap bilgilerinin girilmesi
  6.
  Kampanyanın tamamlanıp onaya gönderilmesi
  7.
  Revizyon talep edilmesi ve revizyon yapılması veya revizyona gerek duyulmadıysa kampanyanın onaylanması
  8.
  Kampanyanın açılması ve desteklerin toplanması
  9.
  Kampanyanın kapanması ve E-Bursum ekibiyle teyit süreci
  10.
  Toplanan desteğin öğrencinin hesabına yatması
  11.
  Öğrencinin desteği kampanya hedefi için kullandığına dair fatura vb. belgeyi E-Bursum ekibine göndermesi ve ödülleri destekçilerine dağıtması.
Biliyoruz, normalde burs alma süreçlerinde burs veren kurumlar başvuru açıyor, sen de online veya yüz yüze olarak başvurunu gerçekleştiriyorsun. Fakat Microfon'da durum tam tersi işliyor. Sen ihtiyacını ve hikayeni bireysel destekçilerle paylaşıyorsun, onlar da sana destek oluyor. Açtığın kampanyanın herkese açık bir şekilde sitemizde paylaşılacağını da belirtmek istiyoruz. Bireysel destekçiler bu sayede senin hayallerine destek olabilecek.
E-Bursum'a üye olma, profil ayarlarını doldurma gibi E-Bursum'la alakalı tüm sorularının cevabına bilgi.e-bursum.com üzerinden ulaşabilirsin.
Last modified 8mo ago
Copy link